piątek, 20 listopada 2020 10:49

126 nowych przypadków zakażeń i 11 zgonów

 

W piątkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 20 listopada, na terenie kraju potwierdzono 22 464 przypadki zakażeń - z tego 2258 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 126 nowych przypadków zakażeń. Nie przekazano, czy wśród nich są jakiekolwiek osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano 11 zgonów.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 2014 aktywnych przypadków osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 3316 osób. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane