środa, 18 listopada 2020 11:03

36 nowych zakażeń i 4 zgony

 

W środowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 18 listopada, na terenie kraju potwierdzono 19 883 przypadki zakażeń - z tego 1174 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 36 nowych przypadków zakażeń. Nie przekazano, czy wśród nich są jakiekolwiek osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano 4 zgony.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajdują się 1753 aktywne przypadki osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 3048 osób. 

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Pelacha sobota, 21 listopada 2020 13:01 napisane przez Pelacha

  Dobre wiadomości podnoszą na duchu, zatem W Górę Serca!!!

 • Link do komentarza Thylikos środa, 18 listopada 2020 15:36 napisane przez Thylikos

  a tak oprócz tego ktoś wyzdrowiał może ? czy tylko się choruje i umiera?
  Myślę, że obiektywnie powinno się podawać również dobre wiadomości, czyli ile osób pokonało chorobę w ciągu ostatnich 24 godzin.

 • Link do komentarza Maria środa, 18 listopada 2020 13:15 napisane przez Maria

  Jestem przerażona liczbą zgonów,Prawie codziennie najwyższe w Wielkopolsce.Czy to przez brak potrzebnego sprzętu,brak wykwalifikowanej kadry czy brak wiedzy i umiejętności ???

 • Link do komentarza Maria środa, 18 listopada 2020 12:29 napisane przez Maria

  Jestem przerażona liczbą zgonów,Prawie codziennie najwyższe w Wielkopolsce.Czy to przez brak potrzebnego sprzętu,brak wykwalifikowanej kadry czy brak wiedzy i umiejętności ???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane