Wydrukuj tę stronę
czwartek, 12 listopada 2020 16:53

Napadł i okradł kobietę idącą przez Park Miejski

 

W czwartkowe popołudnie w Parku Miejskim doszło do napadu na kobietę - sprawca miał ją przewrócić i wyrwać torebkę. Policja wydała komunikat.

O zdarzeniu poinformowała nas jedna z gnieźnianek. Jak wynika z naszych ustaleń, sytuacja miała miejsce w czwartek 12 listopada, przed godziną 15 w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa w rejonie pomiędzy ul. Sobieskiego a ul. Kasprowicza. Do kobiety idącej ścieżką podbiegł mężczyzna, który wyrwał jej torebkę. W trakcie tego napadnięta przewróciła się, odnosząc przy tym obrażenia - sprawca po zabraniu torebki oddalił się w nieznanym kierunku. 

Poszkodowana poinformowała o zdarzeniu przypadkowych przechodniów, którzy powiadomili o wszystkim policję. Na miejsce przybyło natychmiast kilka patroli, które przeszukały teren parku oraz okolicę, jednak sprawca zdążył się już ulotnić. Napadnięta kobieta wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. 

Na tę chwilę gnieźnieńska policja nie udziela żadnych dodatkowych informacji, ale jednocześnie wydała komunikat następującej treści, prosząc nas o publikację:

Osoba, która dzisiaj w Parku Miejskim w Gnieźnie znalazła portfel i odniosła na osiedle Orła Białego w Gnieźnie, proszona jest o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 77 21 211.

 

7 komentarzy