poniedziałek, 09 listopada 2020 07:16

Zawieszone kursy MPK

 

Od poniedziałku 9 listopada Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zawiesza kursy, które obsługiwały przede wszystkim linie szkolne.

Jak informuje MPK Gniezno, od poniedziałku do odwołania nie będą kursować autobusy linii nr 4, 15 i 16. Jednocześnie także na pozostałych liniach zostają zawieszone kursy oznaczone w legendzie jako "kurs w dni nauki szkolnej".

Ponadto cały czas, do odwołania w dni robocze autobusy kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze wakacyjne, a także nie kursuje autobus linii nr 14, a autobus linii nr 7 nie kursuje w niedziele i święta. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 09 listopada 2020 12:22 napisane przez Mieszkaniec

    A czy MPK pamięta że jeszcze wozi ludzi do pracy a nie tylko dzieci do szkół??

  • Link do komentarza Amf poniedziałek, 09 listopada 2020 10:23 napisane przez Amf

    Jeszcze chwila i wszystkie linie będą zawieszone.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane