sobota, 31 października 2020 14:57

Zderzenie na wjeździe do Witkowa

 
Zderzenie na wjeździe do Witkowa źródło: OSP Witkowo

W sobotnie przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia z udziałem trzech samochodów. Droga była czasowo zablokowana.

Do zdarzenia doszło 31 października około godziny 10:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych - Opla, Peugeota i Forda, z których ten ostatni uderzył w drzewo.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy OSP Witkowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Do tego czasu poszkodowanym pomocy udzielił ratownik medyczny, który akurat był po pracy i przypadkowo pojawił się w tym miejscu. Na szczęście nikt z uczestników nie wymagał udzielenia medycznych czynności ratunkowych ani dalszej hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane