sobota, 31 października 2020 11:05

14 nowych zakażeń i 4 zgony

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformowano w piątkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 21 897 przypadków zakażeń. WUW przekazał, że z tego 2329 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski - najwięcej w samym Poznaniu - 377 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 14 nowych przypadków zakażeń. WUW nie informuje, czy są jakiekolwiek nowe osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano także kolejne 4 zgony wśród osób z naszego regionu.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 577 osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 1031 osób. 

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza wnuk sobota, 31 października 2020 22:32 napisane przez wnuk

  Niestety, tak robią. Babcia zmarła w domu, ponad 80 lat, żal, i smutek, ale żadnego testu nie miała. Co wpisał lekarz w Karcie Zgonu? Zakażenie koronawirusem!

 • Link do komentarza Mieszkaniec sobota, 31 października 2020 20:54 napisane przez Mieszkaniec

  Na oddziale paliatywnym stwierdzono przedwczoraj cztery przypadki zakażenia u pacjentów. Kierownictwo szpitala odmawia wykonania testów wśród personelu oddziału twierdząc, że nie będzie miał kto pracować...!!!
  Skandal!!!

 • Link do komentarza Ja sobota, 31 października 2020 15:56 napisane przez Ja

  Osoba, która znalazła się w szpitalu, miała 2 ujemne testy, Niestety zmarła..... Szpital w pisał jako przyczynę śmierci : COVID
  Jakim cudem???? Przecież to kłamstwo !!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane