sobota, 31 października 2020 07:47

Dwa poranne zdarzenia na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w mglisty sobotni poranek na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. W jednym z nich poszkodowana została jedna osoba.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 31 października przed godziną 7. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki BMW jadący od strony Trzemeszna, na zjeździe z DK15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego, wpadł w poślizg, po czym zjechał z jezdni do rowu, następnie przejechał przez pasy ruchu w kierunku Poznania i następnie przez pas zieleni wypadł na pasy ruchu w kierunku Bydgoszczy. 

Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Wezwany zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kobiecie podróżującej autem, która zdołała go opuścić o własnych siłach - następnie trafiła ona do szpitala.

Drugie ze zdarzeń miało miejsce mniej więcej w tym samym czasie, również na Trasie, ale na pasie w kierunku Poznania (na wysokości Seminarium) - doszło tam do zdarzenia również z udziałem BMW - w tym przypadku nikt nie odniósł obrażeń.

Na czas prowadzonych działań w obu przypadkach ruch na Trasie odbywał się jednym pasem. Okoliczności zdarzeń ustali policja.

3 komentarzy

  • Link do komentarza LeinaD sobota, 31 października 2020 23:46 napisane przez LeinaD

    Amator masz racje

  • Link do komentarza bobhaus sobota, 31 października 2020 10:15 napisane przez bobhaus

    Aż się prosi by zjazdy z drogi numer 15 zabezpieczyć barierami. Ten wypadek to potwierdza.

  • Link do komentarza Amator sobota, 31 października 2020 08:17 napisane przez Amator

    Nie ma co ustalać gamonie jeździć na tylny napęd nie potrafia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane