sobota, 24 października 2020 10:00

Relacja na żywo z pogrzebu śp. bp. Bogdana Wojtusia

 

W sobotnie przedpołudnie rozpoczną się uroczystości pogrzebowe zmarłego kilka dni temu bp. Bogdana Wojtusia. Msza święta oraz odprowadzenie na miejsce spoczynku relacjonowane będą na żywo.

Uroczystości pogrzebowe śp. bp. Bogdana Wojtusia rozpoczną się w sobotę 24 października mszą świętą sprawowaną w bazylice prymasowskiej o godzinie 11.00. Po jej zakończeniu ciało śp. bp. Bogdana Wojtusia zostanie przewiezione na cmentarz św. Piotra i złożone w krypcie biskupów pomocniczych archidiecezji gnieźnieńskiej, znajdującej się w świątyni.

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube w dwóch częściach, które rozpoczną się kolejno około godziny 11:00 oraz około 12:30. Poniżej kanały relacji, które będzie można oglądać o wskazanych godzinach:

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane