piątek, 16 października 2020 10:51

Nowe zakażenia w powiecie. Zmarł 42-latek

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformował WUW w piątkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono ponad 7700 przypadków zakażeń. Z tego 598 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a 8 z nich w powiecie gnieźnieńskim. Najwięcej przypadków od dłuższego czasu notowanych jest w powiecie poznańskim - tylko dziś 234.

Nowe przypadki, o których informuje WUW dla terenu powiatu gnieźnieńskiego, to 8 osób. Wszyscy przebywają w izolacji domowej. WUW, zgodnie z wczorajszą informacją, zaprzestał podawania dodatkowych danych dotyczących wieku oraz płci zakażonych.

Ponadto odnotowano także kolejnych 5 zgonów. Wśród nich - w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu zmarł 42-letni mężczyzna z powiatu gnieźnieńskiego. Jest to 10 śmiertelny przypadek w naszym regionie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane