poniedziałek, 05 października 2020 07:49

Świeć przykładem z RSSERWIS

  Artykuł sponsorowany

RSSERWIS zaprasza wszystkich państwa na akcję organizowaną przez warsztat samochodowy RSSERWIS mieszczący się na ulicy Gdańskiej 109 w Gnieźnie, gdzie w miesiącu październiku będzie można za darmo ustawić światła i wykonać darmową kontrolę stanu płynów eksploatacyjnych.

Słońce zachodzi już wcześnie, a po zmroku od kondycji oświetlenia naszego auta zależy nasza widoczność. Reflektory oślepiają innych użytkowników dróg? Czas wybrać się więc do RSSERWIS . Tu ustawimy światła w twoim samochodzie w ramach akcji „Świeć przykładem z RSSERWIS”. I to za darmo. Jeśli światła świecą zbyt nisko, kierowca może nie zauważyć przeszkody bądź pieszego na swojej drodze. Jeżeli za wysoko, piesi są lepiej widoczni, ale snopy światła z reflektorów oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka i są uciążliwe dla tych, którzy jadą przed naszym autem. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przykładzie łatwo o niebezpieczne sytuacje.

Przez cały miesiąc październik oprócz ustawienia świateł sprawdzimy Twoje auto - całkowicie za darmo! Oceny dokona profesjonalny Technik Diagnosta Serwisu RSSERWIS. Zajmiemy się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą jakości płynów eksploatacyjnych. Sprawdzimy:

  • poziom płynu chłodzenia
  • poziom płynu hamulcowego
  • poziom oleju silnikowego
  • stan naładowania akumulatora
  • stan wycieraczek i spryskiwaczy szyb
  • stan ogumienia i głębokości bieżnika
  • ​stan ciśnienia w oponach

Każdego dnia jeździsz do pracy, a dzieci wozisz do szkoły. W ciągu miesiąca pokonujesz setki, a nawet tysiące kilometrów... Czy możesz polegać w stu procentach na swoim aucie i masz pewność, że ciebie, jak i twojej rodziny nigdy nie zawiedzie? Twoje bezpieczeństwo na drodze nie jest uwarunkowane jedynie przepisowym prowadzeniem samochodu i kondycją dróg. Duże znaczenie ma też kondycja samochodu, którym jeździsz. A ta w dużej mierze zależy od tego, czy go serwisujesz regularnie i czy masz dobrze ustawione światła. Skontroluj stan płynów eksploatacyjnych oraz miej dobrze ustawione światła. Świeć przykładem z RSSERWIS!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane