niedziela, 27 września 2020 13:35

Wypadek na szosie między Gnieznem a Kłeckiem

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne wczesne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 190.

Do zdarzenia doszło 27 września około godziny 13.15 na szosie prowadzącej przez Brzozogaj w gminie Kłecko. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy, za łukiem drogi wypadł z jezdni i zjechal do rowu, uderzając bokiem w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Kłecko i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzony pojazd. Dwie kobiety jadące autem opuściły auto o własnych siłach, a następnie przebadał je zespół ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

5 komentarzy

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 28 września 2020 09:04 napisane przez szofer

  Koryfeusz, skoro ta droga to nie autostrada, to należało jechać ostrożnie i odpowiedzialnie szczególnie w taką deszczową pogodę.

 • Link do komentarza Osa poniedziałek, 28 września 2020 08:18 napisane przez Osa

  Kochani. Przy wczorajszej pogodzie kierowcy na dk nr 15 mijali mnie z prędkością ok 120km/h. O czym my mówimy? to proszenie się o śmierć

 • Link do komentarza Anonim niedziela, 27 września 2020 21:44 napisane przez Anonim

  Tyle wypadków w jednym miejscu... Kierowca pewnie jakiś cwaniak młody... Szybciej jechać się nie dało...

 • Link do komentarza Obserwator niedziela, 27 września 2020 17:57 napisane przez Obserwator

  Trzeba szybciej było jeszcze jechać wtedy by poleciał w kosmos...a znak tam stoi nie bez celu z ograniczeniem prędkości...

 • Link do komentarza rezigiusz niedziela, 27 września 2020 14:12 napisane przez rezigiusz

  Jakość DW 190 jak widać na foto "zajefajna" koleiny a w nich stojąca woda. Do tego kiepskie ogumienie na aucie i takie rzeczy się zdarzają.

  Tam nawet jak jest sucho jest kiepsko z przyczepnością oraz bezpieczną jazdą w tych koleinach

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane