niedziela, 20 września 2020 15:26

Pożar samochodu na ul. Poznańskiej

 
Pożar samochodu na ul. Poznańskiej zdjęcie nadesłane

W niedzielne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze samochodu na ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 20 września, około godziny 15 na ul. Poznańskiej, na pasie w kierunku Gniezna w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w samochodzie osobowym doszło do pożaru w komorze silnika, a ogień bardzo szybko zaczął się rozprzestrzeniać.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp JRG Gniezno, który po dotarciu zastał pojazd w całości objęty ogniem. Działania strażaków polegały na ugaszeniu samochodu za pomocą wody i piany. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku centrum był zablokowany.

Zdjęcia nadesłane od Czytelnika

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane