piątek, 18 września 2020 09:01

Zmiana trasy linii nr 4

 

Od poniedziałku 21 września linia nr 4 prowadzona przez MPK Gniezno będzie miała zmienioną trasę oraz rozkład jazdy.

Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, od poniedziałku 21 września zmieniona zostanie trasa oraz rozkład jazdy dla linii nr 4, z którego w sporej części korzystają uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego.

Nowa trasa dla tego autobusu przewidziana została na odcinku Kawiary - Kostrzewskiego z pominięciem ul. Cechowej (obowiązują przystanki przy ul. Leśnej) oraz przystanków Cymsa (obowiązuje przystanek Wrzesińska III), Wrzesińska I, II i wiadukt. Nowy rozkład jazdy należy śledzić na przystankach.

Trasa: ul. Kawiary, odcinek od al. Pierwszej do ul. Grunwaldzkiej - trasa bez zmian, Wrzesińska, Półwiejska, Pustachowska, Wrzesińska, Kostrzewskiego. Poniżej trasa na mapie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane