czwartek, 17 września 2020 12:08

Poszukiwany właściciel skradzionego roweru

 
Poszukiwany właściciel skradzionego roweru źródło: KPP Gniezno

Funkcjonariusze gnieźnieńskiej komendy, prowadząc działania w sprawie zaboru mienia, ujawnili rower pochodzący z kradzieży.

Policjanci kryminalni realizując czynności do sprawy kradzieży ujawnili niekompletny rower, który pochodzi z kradzieży, która miała miejsce na terenie Gniezna. Jednoślad widoczny na zdjęciu jest marki Crosswind o kolorach pomarańczowym i czarnym. 

Do tej pory nikt nie zgłosił kradzieży takiego jednośladu. Policjanci Wydziału Kryminalnego proszą więc o pomoc osoby, które mogą znać właściciela lub samą osobę pokrzywdzoną o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr telefonu 47 77 21 287.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane