wtorek, 08 września 2020 11:40

Zgon mężczyzny na ulicznej ławce

 

We wtorkowe przedpołudnie policjanci otrzymali wezwanie do mężczyzny, który miał nie dawać oznak życia i znajdować się na ulicznej ławce na ul. Pałacowej w Czerniejewie.

Sytuacja miała miejsce 8 września, około godziny 10. Jak udało się nam dowiedzieć, przy głównej drodze prowadzącej przez Czerniejewo zauważono mężczyznę, znajdującego się na jednej z ławek - osoba ta nie dawała oznak życia.

Po dotarciu na miejsce służb, przybyły lekarz mógł już tylko stwierdzić zgon 65-letniego mieszkańca Czerniejewa. Jak ustalono, do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Policjanci zabezpieczyli rejon zdarzenia do czasu przyjazdu na miejsce prokuratora.

1 komentarz

  • Link do komentarza Emilia wtorek, 08 września 2020 17:04 napisane przez Emilia

    Na miejscu zdarzenia była też najlepsza pracownica M-GOPS w Czerniejewie. Szacun

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane