Wydrukuj tę stronę
niedziela, 30 sierpnia 2020 22:51

Wieczorny wypadek między Gnieznem a Wrześnią

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 15 - jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia, około godziny 21:35. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść na krajowej "piętnastce" w rejonie Czeluścina. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Fiat wypadł z jezdni na łuku drogi, kilkukrotnie koziołkował, uderzył w przyrożne drzewo i dachował w rowie.

Zanim na miejsce dotarły pierwsze służby, pomocy poszkodowanym udzielił akurat przejeżdżający tą drogą kpt. Krystian Rynarzewski z Zakładu Karnego w Gębarzewie - pomógł uwolnić dwie kobiety uwięzione w pojeździe i ułatwił im opuszczenie auta. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego i przebadaniu na miejscu, jedna z nich została przetransportowana z obrażeniami do szpitala. 

Działania m.in. JRG Gniezno, OSP Żydowo i OSP Czerniejewo polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uszkodzonego pojazdu i kierowaniu wahadłowo ruchem. Dokładne okoliczności zdarzenia stali policja.

 


Galeria

1 komentarz