środa, 26 sierpnia 2020 12:22

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce policji

 

Policjanci ze Zgorzelca we współpracy z funkcjonariuszami operacyjnymi z Gniezna zatrzymali przestępcę, który przez 3,5 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie ustalili, iż w jednym z mieszkań na terenie Zgorzelca w województwie dolnośląskim ukrywa się poszukiwany listem gończym 38-latek. W dniu 25 sierpnia mężczyzna został zatrzymany.

Mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego od 3,5 roku był poszukiwany listem gończym przez sądy we Wrześni i Gnieźnie. Mężczyzna ten ma na swoim koncie oszustwa i groźby.

Tuż po zatrzymaniu mężczyzna trafił do zakładu karnego. Teraz będzie musiał odbyć bezwzględną karę 1 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KPPGniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane