poniedziałek, 24 sierpnia 2020 12:16

Interwencja straży w banku

 

W poniedzialkowe południe służby zostały zadysponowane do jednej z placówek bankowych w centrum Gniezna.

Sytuacja miała miejsce 24 sierpnia, około godziny 11:45. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w jednej z placówek bankowych przy skrzyżowaniu ul.Chrobrego i Mieszka I. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej JRG Gniezno, a w międzyczasie przeprowadzono ewakuację klientów i personelu placówki.

Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w jednym z pomieszczeń banku. Działania ograniczyły się do oddymienia pomieszczeń obiektu. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu.

1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 24 sierpnia 2020 12:45 napisane przez czytelnik

    Coś się w tym ospałym Gnieźnie dzieje> Ale dobrze, ze nie żaden dramat i tragedia, natomiast szkoda, że nadal miasto śpi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane