piątek, 21 sierpnia 2020 10:27

Sklep papierniczy Alfa zaprasza

  Artykuł sponsorowany
Sklep papierniczy Alfa zaprasza zdjęcie nadesłane

Artykuły codziennego użytku w biurach, ale także przedmioty niezbędne dla każdego ucznia - od ołówka po plecaki i w pełni wyposażone wyprawki szkolne - Sklep Papierniczy Alfa zaprasza do skorzystania z bogatego asortymentu.

Przygotowania do roku szkolnego w pełni i choć wciąż wiele kwestii zostaje w sferze pytań, to póki co warto być przygotowanym do pierwszego dzwonka. W tym pomóc mogą w pełni wyposażone wyprawki szkolne, ale także pojedyncze przedmioty, które uzupełnią plecaki czy piórniki. Wszystko to dostępne jest w Sklepie Papierniczym Alfa, mieszczącym się przy ul. Wyszyńskiego 23 (naprzeciwko targu). Sklep zaprasza do zapoznani się z bogatym asortymentem, skierowanym bez wątpienia do wszystkich grup wiekowych. 

W ofercie znajdują się: artykuły szkolne, papiernicze, biurowe, plecaki, piórniki i wszystko co potrzebne do szkoły czy biura, a także zestawy kreatywne artystyczne. Ponadto jest możliwość wydruków z internetu za pośrednictwem pendrive, telefonu czy maila. W sklepie można kupić także bilety MPK, kartki okolicznościowe.

Sklep przewiduje rabaty na wyprawki oraz dla szkół, przedszkoli czy firm!

Sklep Papierniczy Alfa 
ul. Wyszyńskiego 23 (naprzeciw targu)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 9 - 17
Sobota 9 - 13

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane