środa, 12 sierpnia 2020 21:49

Wypadek w Jankowie Dolnym

 

W środowy wieczór na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na czas prowadzonych działań ruch został zablokowany.

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia chwilę po godzinie 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na odcinku drogi prowadzącym przez dolinę rzeki Wełny doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych, po którym oba przemieściły się na jezdni i zatrzymały około 150 metrów od siebie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno i OSP Strzyżewo Smykowe, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Osoby podróżujące pojazdami zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego, jednak nie odniosły one większych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 został zablokowany. Okoliczności zdarzenia bada policja - do tematu wrócimy.

Zobacz więcej: Sprawca wieczornego wypadku był pijany

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane