wtorek, 11 sierpnia 2020 14:13

Ul. Poznańska będzie zamknięta jeszcze przez 10 dni

 

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował, że prace prowadzone na pasie ul. Poznańskiej na wysokości Dziekanki potrwają jeszcze 10 dni.

Od kilku dni zmotoryzowani mieszkańcy Gniezna i okolic, a także przejeżdżający przez Pierwszą Stolicę Polski w kierunku Poznania muszą korzystać z objazdów. Jak informuje WZDW, potrwają one jeszcze 10 dni.

- Informujemy, że trwają prace naprawcze przy studni oraz zapadniętego przykanalika, który spowodował podmycie jezdni. Roboty zostały wstrzymane przez kilka dni ze względu na fakt, iż wykonawca musiał opracować technologię naprawy. Przeprowadzono również badania gruntu. Dzisiaj przedstawiono sposób realizacji zadania i na nowo ruszyły roboty - informuje Malwina Korzeniewska-Michalak z WZDW. Jak dodano, zamknięcie drogi ma obowiązywać do piątku 21 sierpnia br. Ruch na nitce od strony Poznania odbywa się bez większych problemów.

Zarządca drogi przypomina jednocześnie, że objazd w kierunku Poznania i Kiszkowa został wytyczony przez ul. Kłeckoską (droga wojewódzka nr 190) w kierunku drogi S5: Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Dokładamy wszelkich starań, aby ul. Poznańska w Gnieźnie została jak najszybciej otwarta dla ruchu. Bezpieczeństwo wszystkich użytkowników jest dla nas priorytetem.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Maro wtorek, 11 sierpnia 2020 18:36 napisane przez Maro

    Na Poznań - nie wyjedziesz normalną drogą - remont. Na Czerniejewo nie wyjedziesz normalną drogą - remont. Na Słupcę i Wrześnię nie wyjedziesz przez most dworcowy - remont. ulica Cierpięgi ciągle zastawiona przez samochód betoniarkę dowożącą beton na budowę domu przy ulicy Czystej. Ulica Rycerska zamknięta, bo robią kanalizację. E - już nie warto więcej wymieniać. Po prostu tragedia drogowa w tym naszym Gnieźnie.

  • Link do komentarza Krzysztof wtorek, 11 sierpnia 2020 18:35 napisane przez Krzysztof

    Ta wiadomość to nie śmieszny żart, żeby jedną z głównych ulic miasta tyle czasu doprowadzać do normalnego stanu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane