wtorek, 04 sierpnia 2020 18:34

Uderzenie w drzewo między Pyszczynem a Krzyszczewem

 

We wtorkowe późne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym pod Gnieznem.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia przed godziną 18 na drodze prowadzącej z Pyszczyna w kierunku Krzyszczewa w gminie Gniezno. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo tuż za zakrętem.

Na miejsce przybyło zadysponowane OSP Zdziechowa, które zabezpieczyło rejon zdarzenia, uszkodzony pojazd oraz udzieliło pomocy mężczyźnie kierującemu autem. Następnie został on przekazany wezwanemu zespołowi ratownictwa medycznego.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

1 komentarz

  • Link do komentarza Bogdan wtorek, 04 sierpnia 2020 20:26 napisane przez Bogdan

    Ja tamtędy często jeżdżę i co widzę? Ano widzę mistrzów kierownicy, którzy na tej wąziutkiej i czasami niebezpiecznej drodze ( zakręty) prują, jak na wyścigach!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane