Wydrukuj tę stronę
piątek, 31 lipca 2020 08:06

Zamknięcie ruchu na ul. Wrzesińskiej w sobotnie południe

 

W związku z zawodami żużlowymi, które odbędą się w sobotę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w sobotę 1 sierpnia, nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu.

W sobotnie południe 1 sierpnia 2020 roku w związku z organizowanymi na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie zawodami żużlowymi wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany planowane są od godz. 12:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów. Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej. Z uwagi na remont ul. Okulickiego i parkingu przy stadionie, nie będzie możliwości dojazdu do tych parkingów.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

3 komentarzy