środa, 29 lipca 2020 12:08

Pijany jechał pod prąd na S5

 

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który jechał pod prąd drogą S5 w okolicy węzła Łubowo i do tego będąc pod wpływem alkoholu. 

We wtorek, 28 lipca br. dyżurny gnieźnieńskiej policji otrzymał telefon z informacją, że na drodze S5 przed węzłem Wierzyce w kierunku Gniezna pod prąd jedzie Renautl Megane, który stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce patrol z komisariatu w Fałkowie. Funkcjonariusze na wysokości miejscowości Łubowo zauważyli wskazany pojazd.

Podczas kontroli okazało się, że kierowca, 77-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, miał w wydychanym powietrzu 0,6 promila. Mężczyzna nawet nie miał świadomości, że jechał samochodem w przeciwnym kierunku i stwarzał realne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym. Powiedział policjantom, że pomylił drogi.

Okazało się również, że wcześniej miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami a samochód, którym się poruszał odholowany na parking strzeżony. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza Daras środa, 29 lipca 2020 23:59 napisane przez Daras

  Zatrzymali nietrzezwego kierowcę który jechał będąc do tego pod wpływem alkoholu......????

 • Link do komentarza kierowca środa, 29 lipca 2020 21:23 napisane przez kierowca

  Widzę, że takie osobniki są bezkarne.

 • Link do komentarza Dawca Moczu środa, 29 lipca 2020 18:36 napisane przez Dawca Moczu

  Kolejny pijany z Łubowa

 • Link do komentarza Grażyna środa, 29 lipca 2020 12:19 napisane przez Grażyna

  Czyżby Janusz W ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane