wtorek, 28 lipca 2020 23:30

Interwencja straży w wieżowcu przy ul. Sobieralskiego

 

We wtorkowy wieczór służby zostały poinformowane o intensywnym i gryzącym zapachu, wyczuwalnym w jednym z budynków na os. Tysiąclecia.

Do zdarzenia doszło 28 lipca około 22:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy okolic ósmego piętra w jednym z wieżowców przy ul. Sobieralskiego wyczuwali na korytarzu i klatce schodowej gaz, który drażnił drogi oddechowe. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane JRG Gniezno, które po dostaniu się na wskazane poziomy budynku potwierdziły obecność gryzącego zapachu, który musiał zostać przez kogoś rozpylony. Zarówno mierniki strażaków, jak i Pogotowie Gazowe nie potwierdziły, żeby stanowił on zagrożenie dla życia, jednak wykonano wentylację ciągów komunikacyjnych.

Wezwana na miejsce policja w trakcie swoich działań zatrzymała do wyjaśnienia mężczyznę w średnim wieku, który znajdował się na jednym z niższych pięter budynku. Nie wiadomo czy był odpowiedzialny za rozpylenie gazu, ale w trakcie interwencji nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza mieszkaniec środa, 29 lipca 2020 07:10 napisane przez mieszkaniec

    JEDEN PIJAK MNIEJ ŚPIĄCY CIĄGLE NA KORYTARZU WIEŻOWCA. Chociaż taki pożytek z pobytu policji w tym tym budynku. Szkoda , że policjanci nie zaglądają tam częściej o tej wieczornej porze !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane