niedziela, 19 lipca 2020 18:41

Wypadek na starej „piątce”

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielny wieczór na drodze wojewódzkiej nr 194. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 19 lipca, przed godziną 18 na szosie prowadzącej przez Łubowo w kierunku na Poznań. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z pojazdem marki Ford, w wyniku czego drugie z aut dachowało w rowie.

Na miejsce wypadku zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Kierującemu Fordem konieczne było udzielenie pomocy - zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala na dalsze badania.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane