sobota, 11 lipca 2020 11:35

Zderzenie na ul. Kostrzewskiego

 

W sobotnie przedpołudnie na ul. Kostrzewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowy. Ruch przez pewien czas odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło 11 lipca, przed godziną 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku ul. Kostrzewskiego, w rejonie skrzyżowania z ul. Kokoszki, doszło do zderzenia Opla z Toyotą. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzone pojazdy, a także rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Jednej z osób, która ucierpiała w zdarzeniu, konieczne było udzielenie pomocy zespołu ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane