piątek, 10 lipca 2020 14:45

Podziękowano pracownicy banku, która udaremniła oszustwo

 
Podziękowano pracownicy banku, która udaremniła oszustwo źródło: KPP Gniezno

Komendant Policji wraz z zastępcą Burmistrza Trzemeszna, podziękowali pani Kasi, która jako pracownica banku udaremniła próbę oszustwa i naciągnięcia jednej z klientek na wysoką stratę.

W piątkowe przedpołudnie Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki podziękował pani Kasi - pracownicy banku za wzorową postawę obywatelską, dzięki której udaremniono próbę oszustwa bankowego.

W uroczystości udział wzięli Zastępca Burmistrza Trzemeszna Dariusz Jankowski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzemesznie Benedykt Nitka, kadra kierownicza z Komisariatu Policji w Trzemesznie, funkcjonariusze oraz dyrektor banku.

Jak informowaliśmy w środę, jedna z mieszkanek gminy Trzemeszno przelała nieznanej osobie podającej się za marynarza 11000 złotych, na które zaciągnęła kredyt. W tym tygodniu kobieta ponownie zgłosiła się do banku, tym razem próbując uzyskać kredyt w wysokości 75000 złotych. Pani Kasia, wykazując się spostrzegawczością, zorientowała się, że za chwilę może dojść do przestępstwa i zdołała temu zapobiec.

Komendant wspólnie z innymi uczestnikami uroczystości podziękowali za pomoc i podkreślili, że taka obywatelska postawa zasługuje na ogromne uznanie.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Tomek piątek, 10 lipca 2020 20:49 napisane przez Tomek

    dobrze,że podziękowali, jak ja znalazłem pieniądze w okienku bankomatu i oddałem w pko na chrobrego to nikt mi nie dziękował.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane