czwartek, 09 lipca 2020 18:38

Audi ścięło balustrady na ul. Poznańskiej

 

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe, późne popołudnie na prostym odcinku ul. Poznańskiej, gdzie jedno z aut staranowało kilka metrów balustrady na pasie zieleni.

Do zdarzenia doszło 9 lipca, kwadrans przed godziną 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku ul. Poznańskiej między skrzyżowaniami z ul. Kostrzewskiego a ul. Czarnieckiego doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych, z których jedno wypadło z jezdni na pas zieleni i staranowało około dziesięć metrów balustrady, po czym zatrzymało się z powrotem na pasie w kierunku Poznania.

Na miejsce przybył zastęp JRG Gniezno, które zabezpieczył rejon zdarzenia i uszkodzony pojazd. Na szczęście nikt z Audi nie odniósł obrażeń - uszkodzony pojazd został zabrany przez lawetę. 

Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku Poznania odbywał się jednym pasem. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.


5 komentarzy

 • Link do komentarza Marek piątek, 10 lipca 2020 10:00 napisane przez Marek

  Na pewno wyborca Trzaskowskiego ...

 • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 10 lipca 2020 08:34 napisane przez Jam_Jest

  Rozum i inteligencja, nie zawsze idzie w parze z posiadanym samochodem.

 • Link do komentarza szofer czwartek, 09 lipca 2020 21:04 napisane przez szofer

  Gdyby jechał z dozwolona prędkością w tym miejscu, to zatrzymałby się już na pierwszej barierce. Gostek pruł, ile sił w nogach, a przecież droga była mokra.

 • Link do komentarza Mieszkaniec czwartek, 09 lipca 2020 20:19 napisane przez Mieszkaniec

  Jeszcze szybciej mógł jechac

 • Link do komentarza Stefan czwartek, 09 lipca 2020 19:33 napisane przez Stefan

  Na pewno wina Trzaskowskiego...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane