czwartek, 02 lipca 2020 10:15

Zamknięcie przejazdu na ul. Gajowej

 
Zamknięcie przejazdu na ul. Gajowej archiwum redakcji

Zmotoryzowani gnieźnianie muszą uzbroić się w cierpliwość - na dziesięć dni ma zostać zamknięty przejazd kolejowy na ul. Gajowej. 

Utrudnienia związane są z pracami remontowymi, które są planowane na przejeździe kolejowym na linii nr 353 łączącej Poznań z Gnieznem, na skrzyżowaniu torów z ul. Gajową. Firma wykonująca prace PPU Dromo Sp. z o.o. poinformowała, od wtorku 7 lipca od godziny 20:00 do piątku 17 lipca do godziny 18:00 nastąpi zamknięcie wspomnianego przejazdu.

Objazd do ul. Mnichowskiej prowadzić będzie z ul. Dalkoskiej przez ul. Cienistą do ul. Kostrzewskiego, a następnie ul. Prostą do ul. Gajowej, gdzie objazd zostanie zakończony - w drugą stronę analogicznie. Uwaga, objazd dotyczyć będzie także autobusów MPK Gniezno.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Elzbieta poniedziałek, 06 lipca 2020 18:50 napisane przez Elzbieta

    Czy utrzymany będzie ruch pieszy?Tzn.czy można b edzie przejść?

  • Link do komentarza MaGda czwartek, 02 lipca 2020 16:02 napisane przez MaGda

    Kto wymyślił taki objazd? Jak można kierować samochody w wąska i dziurawą Cienistą skoro jadąc Dalkoską można od razu skręcić w Piotrowskiego (łącznik) żeby dojechać do Kostrzewskiego. Komuś wyobraźni zabrakło...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane