środa, 01 lipca 2020 16:44

Zderzenie motocykla z samochodem w centrum Gniezna

 

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środowe popołudnie na ul. Kościuszki w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 1 lipca, po godzinie 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Kościuszki tuż za wlotem od strony ul. Lecha w kierunku ul. Mieszka I, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen z motocyklem marki Honda.

W wyniku zderzenia kierujący motocyklem upadł na jezdnię, odnosząc obrażena. Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku. Poszkodowany, który wstał o własnych siłach, został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do karetki, a następnie przetransportowany do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Kościuszki został zablokowany. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

3 komentarzy

  • Link do komentarza kierowcabombowca czwartek, 02 lipca 2020 20:24 napisane przez kierowcabombowca

    Na tym zjeździe wielu kierowców wciąż nie ogarnia, jak należy się poruszać zgodnie z przepisami. Jedni jadąc od dworca stają przed wjazdem, wpuszczając tych z lecha, a inni wjeżdżają od razu na środkowy pas, powodując zagrożenie. Przepisy chyba w chipsach znaleźli

  • Link do komentarza Kuba środa, 01 lipca 2020 23:13 napisane przez Kuba

    Oby pam z motocykla szybko wrócił do zdrowia i oby był tam monitoring, bo winę zwalą napewno na niego.

  • Link do komentarza Rowerzysta środa, 01 lipca 2020 21:16 napisane przez Rowerzysta

    Znowu ciemne szyby w aucie i wypadek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane