środa, 01 lipca 2020 09:47

Pijany i z zakazem spowodował zderzenie

 

We wtorkowe popołudnie na jednej z dróg prowadzących przez gminę Trzemeszno doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego motorowerzysty.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca, na drodze prowadzącej z Bieślina do miejscowości Zieleń. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący motorowerem marki Romet, 46-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno, włączając się do ruchu z drogi gruntowej, doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi A6. 

W wyniku zdarzenia motorowerzysta odniósł obrażenia ciała, a przybyły zespół ratownictwa medycznego przewiózł go do szpitala na dalsze badania. Jak stwierdzono przy badaniu stanu jego trzeźwości, miał on w organizmie 0,7 promila alkoholu. Dodatkowo 46-latek miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Teraz mężczyzna odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego, jazdę pod wpływem alkoholu oraz złamanie wspomnianego zakazu. Sprawę prowadzi komisariat policji w Trzemesznie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane