piątek, 19 czerwca 2020 11:48

Pijany dachował w środku wsi

 
Pijany dachował w środku wsi źródło: PSP Gniezno

W czwartkowy wczesny wieczór doszło do wypadku drogowego z udziałem pijanego kierującego. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 18 czerwca, po godzinie 18 w Owieczkach na drodze wojewódzkiej nr 197. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Ford Focus jadąc od strony Kiszkowa w kierunku Gniezna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, po czym zjechał do rowu, uderzył w ogrodzenie posesji i dachował.

Na miejsce zdarzenia przyjechało JRG Gniezno oraz OSP Łubowo, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzony pojazd. Jak się okazało, kierujący wyszedł z auta o własnych siłach, ale był pijany - badanie przeprowadzone u niego stwierdziło prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany z obrażeniami został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Pojazd został zabezpieczony na parkingu depozytowym.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Sportowo piątek, 19 czerwca 2020 23:01 napisane przez Sportowo

  Oho, jakiś sportowiec chyba napisał :-D

 • Link do komentarza Daw piątek, 19 czerwca 2020 22:25 napisane przez Daw

  oby stracił prawo jazdy raz na zawsze! bo wątpię, żeby to zdarzenie go czegokolwiek nauczyło

 • Link do komentarza kierowca piątek, 19 czerwca 2020 15:22 napisane przez kierowca

  Polska w pigułce...

 • Link do komentarza Malkontent piątek, 19 czerwca 2020 13:24 napisane przez Malkontent

  I weź tu zacznij jeździć rowerem.... Pozostają chodniki lub pole drogi....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane