piątek, 19 czerwca 2020 07:38

Ciężarówka zablokowała wyjazd na Poznań

 

W piątkowy ranek na ul. Poznańskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego, który zablokował oba pasy ruchu.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca, około godziny 6:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku DW 194 w kierunku Poznania, tuż za ostatnią sygnalizacją świetlną, doszło do częściowego wypadnięcia naczepy ciężarówki marki DAF z drogi. W wyniku tego zawisła ona nad rowem, a ponadto zerwała około 40 metrów barier energochłonnych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, który to zastęp zabezpieczył rejon zdarzenia oraz rozlane na całej jezdni płyny eksploatacyjne. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Na czas prowadzonych działań tj. do momentu podniesienia i usunięcia ciężarówki z drogi, ruch w kierunku Poznania został zablokowany i pojazdy są kierowane objazdem. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godzinę.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Ja piątek, 19 czerwca 2020 22:58 napisane przez Ja

  Niestety, uroki nocnej jazdy. Przysnął, gdyby jechał szybko skończyłoby się zapewne dużo gorzej.

 • Link do komentarza kierowca piątek, 19 czerwca 2020 17:59 napisane przez kierowca

  albo nie opanował ciężarówki na nierównościach albo ktoś mu zajechał droge

 • Link do komentarza szofer piątek, 19 czerwca 2020 09:56 napisane przez szofer

  Facet zasnął, czy co? Przecież musiał jechać wolno, bo co dopiero minął skrzyżowanie! Chyba, że pruł na całego, bo miał zielone na krzyżówce, no i się wysypał. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało!

 • Link do komentarza Mateusz piątek, 19 czerwca 2020 09:02 napisane przez Mateusz

  no wolno na pewno nie jechał

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane