czwartek, 18 czerwca 2020 12:09

Ukradł dolary i zakopał je w ogrodzie

 

W miniony wtorek policjanci dowiedzieli się, że z jednego mieszkań zginęły pieniądze. Mundurowi odzyskali szybko skradzioną gotówkę.

W miniony wtorek czerniejewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży 1100 dolarów amerykańskich, do której doszło prawdopodobnie kilka dni wcześniej. Miały one zniknąć z torby znajdującej się w mieszkaniu 27-letniej obywatelki Ukrainy.

Sprawę wyjaśniali miejscowi funkcjonariusze - długo nie trwało, jak ustalili oni personalia podejrzewanego i zatrzymali sprawcę. 21-letni obywatel Ukrainy podczas przeszukania wydał 400 dolarów, które, jak twierdził, miały stanowić jego własność. Okazało się jednak, że było inaczej. W toku dalszych czynności odzyskano pozostałą sumę 700 dolarów - sprawca zakopał je w przydomowym ogródku pod krzewami.

21-latek podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży pieniędzy. Dolary w całości trafiły już do pokrzywdzonej kobiety. Za to przestępstwo młodemu mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza prawo piątek, 19 czerwca 2020 12:53 napisane przez prawo

  Fion, a skąd już dzisiaj wiesz,że posiedzi? Może sąd wyda inny wyrok? A może pójdzie siedzieć do siebie? Tak łatwo wydajesz swoje osądy nie mając pojęcia o polskich procedurach. Jak widać, każdy Polak jest wszystkowiedzący szczególnie w zakresie Konstytucji, której w życiu nie przeczytał, a nawet gdyby przeczytał to jej i tak nie rozumie.

 • Link do komentarza stephan piątek, 19 czerwca 2020 11:14 napisane przez stephan

  gieroj

 • Link do komentarza brrrrrrrrrrr piątek, 19 czerwca 2020 06:42 napisane przez brrrrrrrrrrr

  mam takich po sąsiedzku, jeden syf

 • Link do komentarza Fion czwartek, 18 czerwca 2020 20:42 napisane przez Fion

  Ukrainiec ukradł Ukraińce dolary, a posiedzi w Polsce na koszt polskiego podatnika...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane