czwartek, 18 czerwca 2020 11:05

Zdarzenie drogowe na ul. Jeziornej

 

W czwartkowe przedpołudnie, na prostym odcinku ul. Jeziornej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierującego skuterem. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 18 czerwca, chwilę przed godziną 10.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący skuterem marki Romet około 60-letni mężczyzna, nie zdążył wyhamować przed poprzedzającym go samochodem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w wyniku czego jadący jednośladem przewrócił się na jezdnię.

Na miejsce zdarzenia przybyło JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył poszkodowanego. Z podejrzeniem złamania nogi został on przetransportowany do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Malkontent czwartek, 18 czerwca 2020 12:06 napisane przez Malkontent

    Na tym podjeździe obowiązuje 30 km/h, a "wyścigowcy" od ronda przy prokuraturze do tego miejsca potrafią dojść do setki. Szczególnie wieczorami strach tam przechodzić. Przydałby się jakiś "spowalniacz".

  • Link do komentarza szofer czwartek, 18 czerwca 2020 11:16 napisane przez szofer

    Skuterzystę zawiodło przewidywanie, ze pojazd poprzedzający może w każdej chwili się zatrzymać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane