poniedziałek, 15 czerwca 2020 11:11

Zderzenie w Żelazkowie

 

W poniedziałkowe przedpołudnie na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło 15 czerwca przed godziną 10.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie ruchu w kierunku Gniezna doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Citroen, Dacia oraz dostawczego Opla.

Na miejsce przybyły zadysponowane OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon kolizji oraz rozlane płyny eksploatacyjne. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał jedną z podróżujących osób.

Okoliczności zdarzenia ustali policja.

3 komentarzy

  • Link do komentarza kierowca środa, 17 czerwca 2020 12:14 napisane przez kierowca

    Kryska, powodem wszystkich wypadków jest po prostu nieostrożność i łamanie przepisów.

  • Link do komentarza Kryśka wtorek, 16 czerwca 2020 19:56 napisane przez Kryśka

    Co było powodem zderzenia? Bo niestety nigdzie nie ma informacji.

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 15 czerwca 2020 11:34 napisane przez szofer

    To jest trasa szybkiego ruchu wg wielu kierowców. To samo w jelonku. Zakaz wyprzedzania jest łamany wielokrotnie. Czy nie należałoby tak wzorem drogi na Trzemeszno co jakiś czas postawić wysepki zwalniające ruch?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane