piątek, 12 czerwca 2020 12:01

Zderzenie na ul. Gdańskiej

 
Zderzenie na ul. Gdańskiej zdjęcie nadesłane

W piątkowe przedpołudnie na wysokości skrzyżowania ul. Gdańskiej z ul. Spichrzową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 12 czerwca, przed godziną 10. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi samochód osobowy marki Opel uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot. 

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł obrażeń i nie wymagano pomocy medycznej. Wezwany na miejsce zastęp JRG Gniezno zneutralizował rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane