poniedziałek, 08 czerwca 2020 20:52

Wypadek na krajowej „piętnastce”. Droga zablokowana

 

W poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej nr 15 doszło do groźnego w skutkach wypadku. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 czerwca, około godziny 20:15 w Szczytnikach Czerniejewskich, na skrzyżowaniu DK15 i szosy prowadzącej z Czerniejewa do Witkowa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - KIA oraz Mercedesa, w wyniku czego pierwszy z pojazdów przemieścił się na jezdni, a Mercedes dachował i zatrzymał się na polu.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Czerniejewo, OSP Żydowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Zespół ratownictwa medycznego po opatrzeniu zabrał nieprzytomnego, poszkodowanego kierowcę KIA do szpitala.

W wyniku zdarzenia droga krajowa została zablokowana. Podróżujący "piętnastką" zmuszeni są czasowo do korzystania z objazdów.

 

 

 

 


6 komentarzy

 • Link do komentarza Mały wtorek, 09 czerwca 2020 20:45 napisane przez Mały

  Taho wprowadzić i pojadą 90

 • Link do komentarza zgroza wtorek, 09 czerwca 2020 17:22 napisane przez zgroza

  Ile jeszcze tragedii musi się wydarzyć żeby ktoś coś zrobił z tym skrzyżowaniem? Gdzie jest poseł Dolata? Gdzie się schował?

 • Link do komentarza Zeus wtorek, 09 czerwca 2020 16:03 napisane przez Zeus

  Postawcie fotoradar wypsdki się skończą

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 08 czerwca 2020 23:15 napisane przez szofer

  To skrzyżowanie jest bardzo newralgiczne i w zasadzie już dawno powinno tam zbudowane być rondo. Przede wszystkim spowolniłoby jazdę szybkich rajdowców, no a uchroniłoby też życie kolejnych wypadkowiczów. Powie ktoś, ze przecież są znaki i każdy powinien je znać i przestrzegać. A jednak tam już było kilka śmiertelnych ofiar.

 • Link do komentarza Kegan poniedziałek, 08 czerwca 2020 22:13 napisane przez Kegan

  Pandemia się skończyła i nie ma dnia bez wypadku- trzeba nadgonić stracony czas ...

 • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 08 czerwca 2020 21:59 napisane przez Obserwator

  Kia pędziła120,a merol taki to 150 minimum...Dziwne ze tak bardzo często dochodzi w tym miejscu do wypadków

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane