poniedziałek, 08 czerwca 2020 08:21

Trzymiesięczny areszt za narkotyki

 
Trzymiesięczny areszt za narkotyki źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków psychoaktywnych. W trakcie przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli ponad 260 gramów środków odurzających. 

Do zdarzenia doszło 3 czerwca 2020 roku. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Witkowie udali się do mieszkania 20-latka, który miał zostać zatrzymany i doprowadzony do słupeckiej komendy. Będąc w środku, stróże prawa zauważyli na stole narkotykowe akcesoria.

Policjanci od razu nabrali podejrzeń, że w mieszkaniu mogą znajdować się środki odurzające, dlatego przeprowadzili jego przeszukanie. W wyniku tej czynności w jednym z pokoi w torbie zabezpieczyli kilka woreczków, w których znajdował się susz roślinny. Po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się nim być marihuana o wadze ponad 80 gramów. To jednak nie wszystko, bowiem w kolejnym miejscu zabezpieczyli kryształy, które po przebadaniu okazały się być substancją psychoaktywną. Znaleziono również niewielką ilość haszyszu. Łącznie zabezpieczono ponad 260 gramów narkotyków.

Zatrzymany 20-letni mieszkaniec Witkowa usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. W miniony piątek Sąd Rejonowy w Słupcy zdecydował o zastosowaniu tymczasowego trzymiesięcznego aresztu dla młodego mężczyzny.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Obywatel poniedziałek, 08 czerwca 2020 10:22 napisane przez Obywatel

    10 lat ....kurwa a jak pedofil z kościoła gwałci dzieci to do pierdla nie trafi tylko przeniesienie do innej parafii ....polskie prawo nie istnieje

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane