poniedziałek, 08 czerwca 2020 07:52

Kolejne nazwy osiedli zostały podświetlone

 

W ostatnich dniach na dwóch osiedlach pojawiły się podświetlone nazwy osiedli - w tym jedno, którego do tej pory nie było.

W ubiegłym roku Spółdzielnia Mieszkaniowa wykonała nowe instalacje typu LED na istniejących literach nazw osiedli, umieszczonych na blokach - odtworzono w ten sposób w listopadzie oświetlenie osiedla Tysiąclecia przy ul. Roosevelta, a także osiedla Orła Białego, a pod koniec tego miesiąca także osiedla Piastowskiego.

Jak wówczas zapowiadali przedstawiciele spółdzielni, w planach było wykonanie kolejnych nazw - dla osiedla Jagiellońskiego trzeba było ją ponownie zamontować, gdyż swojego czasu została rozebrana. Jednocześnie też rozpoczęto wykonywanie nowych liter dla dwóch pozostałych osiedli.

W ostatnim czasie Winiary rozświetliły się dwoma nowymi "neonami" - kilka dni temu uruchomiono "osiedle Jagiellońskie" od strony pawilonów handlowych, a teraz "osiedle Kazimierza Wielkiego" w rejonie ronda Winiary. Ostatnim, jaki czeka na wykonanie oświetlenia, jest osiedle Władysława Łokietka.

3 komentarzy

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 08 czerwca 2020 14:04 napisane przez mieszkaniec

    To jeszcze zostało osiedle Ustronie i Władysława Łokietka.

  • Link do komentarza witek poniedziałek, 08 czerwca 2020 11:34 napisane przez witek

    Piękne! Brawo GSM

  • Link do komentarza Walter 54 poniedziałek, 08 czerwca 2020 10:20 napisane przez Walter 54

    Może by tak jeszcze osiedle Ustronie zrobić ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane