piątek, 05 czerwca 2020 12:27

Czołowe zderzenie na ul. Wodnej

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w piątkowe południe, gdzie miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów.

5 czerwca, przed godziną 12 służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść na ul. Wodnej w Gnieźnie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno.

Na miejscu okazało się, że tuż za łukiem drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów - samochodu ciężarowego marki Scania oraz dostawczego Citroena. Przybyły zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy osoby poszkodowanej z drugiego z aut, jednak nie wymagała ona hospitalizacji.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, uszkodzonego mniejszego z pojazdów i rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Wodnej był zablokowany.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane