czwartek, 04 czerwca 2020 18:27

1 nowe zakażenie

 

W czwartkowe późne popołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której wykryto koronawirusa.

Jak poinformował WUW w czwartkowe popołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne  4 przypadki osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 1 jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 175. 

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 18:00 w czwartek 4 czerwca, jest 26-letnia kobieta, która nie jest hospitalizowana i przebywa w izolacji domowej.

Do czwartkowego popołudnia w Wielkopolsce odnotowano 2216 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 154 osoby zmarły, a 1348 wyzdrowiało. W powiecie gnieźnieńskim wyzdrowiało już 167 osób.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane