środa, 03 czerwca 2020 23:15

Wieczorne zderzenie na ul. Kostrzewskiego

 

W środowy, późny wieczór doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 3 czerwca, około godziny 22:45 na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego, Cienistej i Piotrowskiego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do czołowo-bocznego zderzenia samochodu osobowego marki Citroen z pojazdem marki BMW. 

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy, a także rozlane płyny eksploatacyjne. Wszyscy podróżujący samochodami opuścili je o własnych siłach i nikt nie wymagał pomocy medycznej.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na skrzyżowaniu odbywał się z utrudnieniami. 


1 komentarz

  • Link do komentarza sss czwartek, 04 czerwca 2020 22:19 napisane przez sss

    zabraklo progu zwalniającego ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane