środa, 03 czerwca 2020 16:17

Duży pożar w kamienicy przy ul. Rzeźnickiej

 

W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o pożarze, jaki wystąpił w jednej z oficyn kamienicy przy ul. Rzeźnickiej. Na miejscu z ogniem walczy kilka zastępów.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca, po godzinie 15:50. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie posesji przy ul. Rzeźnickiej został zauważony dym w obrębie dachu oficyny. Według naszych ustaleń na budynku w ciągu dnia prowadzone były prace dekarskie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które natychmiast przystąpiły do działania. W międzyczasie wszyscy mieszkańcy oficyny zdążyli ją opuścić. Po przystąpieniu do akcji gaśniczej okazało się, że ogień coraz bardziej rozchodzi się po konstrukcji dachu. W czasie kiedy część strażaków przystępowała do gaszenia ognia, przeszukano także budynek pod kątem innych osób, które mogły przebywać w środku.

Po znalezieniu źródła pożaru zaczęto go gasić, a także prowadzono jednoczesną wentylację zadymionych pomieszczeń. W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu obecna była również policja.

 

 

 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane