środa, 03 czerwca 2020 11:38

Poszukiwani poszkodowani przez centrum ubezpieczeń

 

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie w sprawie podejrzenia popełnienia licznych oszustw przez placówkę przy ul. Roosevelta.

Już jakiś czas temu do naszej redakcji zaczęły docierać informacje, że jedna z instytucji na terenie Gniezna, zajmująca się realizacją opłat swoich klientów, nie wywiązuje się z powierzanych zleceń. Obecnie KPP Gniezno wydała komunikat do mieszkańców, którzy mogą być poszkodowani przez tę placówkę.

Jak informuje komenda, wydział zajmujący się sprawami związanymi z przestępczością gospodarczą wszczął dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia licznych oszustw przez 35-letnią kobietę prowadzącą działalność gospodarczą Regionalne Centrum Ubezpieczeń przy ul. Roosevelta 76 w Gnieźnie.

Osoby oszukane przy dokonywaniu wpłat w wymienionym punkcie proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Proszone one są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Szymonem Grellem, tel. 61 426 02 74 lub dyżurnym KPP w Gnieźnie tel. 61 426 02 11.

1 komentarz

  • Link do komentarza Olaf piątek, 12 czerwca 2020 10:11 napisane przez Olaf

    Niezła lawirantka. Ktoś wie, kiedy swój "biznes" zwinęła, bo nie ma już nawet szyldu?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane