poniedziałek, 01 czerwca 2020 17:31

Zderzenie na ul. Słonecznej

 

W poniedziałkowe, późne popołudnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. 

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, do zderzenia dwóch samochodów doszło po godzinie 16 na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Kawiary. W obu pojazdach podróżowały w sumie trzy osoby.

Dopiero po pewnym czasie na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, którego działanie ograniczyło się jedynie do zabezpieczenia rejonu zdarzenia.

Jak się okazało, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, jednak do jednej z osób wezwano zespół ratownictwa medycznego z uwagi na złe samopoczucie. Okoliczności kolizji ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane