poniedziałek, 25 maja 2020 08:46

Tragiczny wypadek w poniedziałkowy ranek

 

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 8 na drodze prowadzącej z Trzemeszna do Jastrzębowa.

D​o zdarzenia doszło przed godziną 7:45 na szosie, tuż za wsią Kozłowo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Mercedes, jadąc w kierunku Jastrzębowa z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał na prawe pobocze, po czym uderzył czołowo w drzewo, a następnie koziołkował i zatrzymał się kilkanaście metrów dalej w polu. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wypadł z pojazdu.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Trzemeszno, JRG Gniezno i OSP Kruchowo. Wezwany zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon 28-letniego mężczyzny (mieszkańca Rogowa), który kierował autem. W pobliżu samochodu nie stwierdzono, by przebywał jakikolwiek inny podróżujący Mercedesem.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane