Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 18 maja 2020 15:44

Zatrzymany z narkotykami w aucie

 
Zatrzymany z narkotykami w aucie archiwum redakcji

Za posiadanie środków odurzających odpowie 20-latek z Gniezna. Policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy ujawnili w kierowanym przez niego samochodzie środki odurzające.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w centrum Gniezna. Wówczas to policjanci kryminalni z gnieźnieńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej Audi, którego kierujący zaczął wykonywać gwałtowne manewry na drodze.

Jak się okazało 20-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy, dodatkowo był senny i wypowiadał się nielogicznie. Sam dobrowolnie przekazał funkcjonariuszom dwa woreczki strunowe z zawartością narkotyków. Stróże prawa byli jednak nieufni i sami postanowili przeszukać auto, w którym znaleźli kolejne narkotyki. W sumie mundurowi znaleźli ponad 20 gramów marihuany i niewielką ilość amfetaminy. Dodatkowo mężczyźnie pobrano krew do badań. Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym.

Zatrzymany usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. W przeszłości był notowany przez policję.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz