piątek, 15 maja 2020 15:26

Policjanci zatrzymali poszukiwanego od ośmiu lat

 
Policjanci zatrzymali poszukiwanego od ośmiu lat źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Komendy w Gnieźnie, zatrzymali 56-latka poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Łęczycy. Mieszkaniec Gniezna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

Często, by wpaść na trop ukrywających się przestępców gnieźnieńscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób wcielają się w różne role, a każda sytuacja jest inna. Najpierw zachowania podejrzanych rozkładają na czynniki pierwsze, a później przystępują do realizacji zatrzymania. 

Dzisiaj, wykorzystując zdobytą w podobnych sytuacjach wiedzę, funkcjonariusze z Gniezna zajmujący się poszukiwaniem osób na terenie Wrześni, zatrzymali mężczyznę ściganego listem gończym. 56-latek był miał do odbycia karę, na którą został skazany przez Sąd Rejonowy w Łęczycy.

Gnieźnianin od 2012 roku ukrywał się przed organami ścigania, bo chciał uniknąć wymierzonej kary. 56-latek trafił już do aresztu, gdzie będzie pozbawiony wolności za posiadanie narkotyków.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu piątek, 15 maja 2020 17:24 napisane przez Endriu

    Żeby nie konfidenci to szukali by go jaszcze 19 lat.Brawo policja!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane